798 757 384

kontakt@ecocollect.pl

Dlaczego warto wybrać montaż od Ecocollect?

A więc klamka zapadła: przechodzisz na jasną stronę mocy i planujesz zakup pierwszych paneli solarnych. Jest wiele powodów, dla których to nam warto powierzyć projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych. Nie chcemy zbytnio się przechwalać, ale:

  • Dysponujemy własną ekipą monterską

Co to oznacza? Nie zrzucamy odpowiedzialności na podwykonawców! W pełni odpowiadamy za każdy etap przeprowadzanych prac instalacyjnych, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad jakością procesu, a Ty zawsze wiesz, do kogo się zwrócić w razie wątpliwości.

  • Działamy w niezwykle krótkich terminach

Nie bierzemy na siebie więcej niż możemy unieść, dlatego możemy rozpocząć projektowanie instalacji fotowoltaicznych już kilka dni po otrzymaniu umowy. Bardziej cenimy sobie mniejsze grono lojalnych, zadowolonych z naszych usług klientów niż długie kolejki oczekujących.

  • Zapewniamy w pełni gotowy projekt od a do z

Współpraca z Ecocollect obejmuje nie tylko wszystkie etapy montażu systemów fotowoltaicznych. Zajmujemy się formalnościami, sporządzamy projekt instalacji, doradzamy i pomagamy w zdobyciu dofinansowania na fotowoltaikę, a w końcu przystępujemy do montażu. Niebawem planujemy także wdrożyć pomoc w pozyskaniu EKOkredytów.

  • Działamy tylko na komponentach dobrej jakości

Nie szukamy oszczędności tam, gdzie nie powinno się jej szukać. Kiedy w grę wchodzi bezpieczeństwo i komfort mieszkańców, doradzamy wybór tylko najlepszych komponentów, które sami z czystym sercem zamontowalibyśmy we własnych domach.

  • Jesteśmy transparentni i autentyczni w naszych działaniach

Nie obiecujemy, że wykonamy projekt instalacji fotowoltaicznej w 12 godzin – czasami zajmuje nam to więcej czasu. Nie spieszymy się, ale dajemy z siebie wszystko, aby móc z czystym sumieniem oddać do użytku w pełni sprawny produkt.

  • Jesteśmy mili i kulturalni, nie przeklinamy i nie pijemy alkoholu

Jesteśmy pewni, że moglibyśmy się zaprzyjaźnić 🙂

A bardziej serio: dobro klienta jest dla nas wartością najwyższą. Zawsze podejmujemy decyzje z myślą o Was, choćby kosztem własnego czasu i wygody.

Zachęcony? Napisz -> kontakt@ecocollect.pl