798 757 384

kontakt@ecocollect.pl

Nasze realizacje fotowoltaiczne

Nasze realizacje klimatyzacyjne

Przeraża Cię niewiedza?

Poniżej w prosty i przejrzysty sposób możesz zobaczyć i przeczytać jak wygląda proces realizacji w EcoCollect. W kolejnej sekcji możesz również dowiedzieć się jak zarabiać na poleceniach.

process
01. Umów się na spotkanie

Napisz do nas wiadomość e-mail bądź zostaw numer telefonu w formularzu kontaktowym. Jak najszybciej oddzwonimy do Ciebie. Jeśli masz taką możliwość, to sprawdź swoje zapotrzebowanie roczne na energię elektryczną, bądź wysokość comiesięcznych rachunków. Możesz też przygotować zdjęcia. Wszystko wyślij w wiadomości e-mail, bądź mniej pod ręką podczas rozmowy z konsultantem.

02. Spotkaj się z nami na audycie

Jeśli  będzie konieczność dokładnych pomiarów dachu bądź dokładniejszej analizy inwestycji, nasz specjalista umówi się z Państwem na wizję lokalną. Dzięki niej rozwieje wszystkie wątpliwości, które mógłby powstać w momencie projektowania instalacji fotowoltaicznej.

03. Odpocznij, a my przygotujemy ofertę

Zazwyczaj w ciągu 1 - 3 dni roboczych przygotujemy dla Ciebie ofertę współpracy. Znajdziesz w niej proponowaną moc instalacji fotowoltaicznej, dobrane przez nas komponenty, wycenę całej inwestycji oraz możliwą wielkość dofinansowań, które będziemy w stanie mogli dla Ciebie pozyskać.

04. Podpisz z nami umowę

Po akceptacji oferty i uzgodnieniu wszystkich szczegółów elektronicznie bądź osobiście podpiszemy z Tobą umowę.

05. Przyjmij z uśmiechem naszych monterów

Maksymalnie do 14 dni od momentu wpłacenia zaliczki nasi monterzy, oczywiście po wcześniejszym umówieniu się, zapukają do twoich drzwi. Przyjmij ich z uśmiechem, a na pewno go odwzajemnią. Realizacja inwestycji w większości przypadków rozpoczyna się w pierwszym tygodniu po wpłynięciu pieniędzy na konto.

06. Poczekaj na przyłaczenie instalacji do sieci

Po wykonanym montażu otrzymasz od nas m.in. wypełniony wniosek, przyłączenia do sieci energetycznej. Zazwyczaj w przeciągu kilku dni, operator energii elektrycznej zapuka do Twoich drzwi i wymieni stary licznik energii na nowy dwukierunkowy oraz tym samym podłączy instalację fotowoltaiczną do sieci.

Zarabiaj na poleceniach

EcoCollect poleceniaa

Chcesz dowiedzieć się jak przystąpić do naszego programu partnerskiego i w prosty sposób zarabiać na poleceniach?