798 757 384

kontakt@ecocollect.pl

Klimatyzacje dla domu i przedsiębiorstwa

Upalne lato potrafi dać się we znaki, dlatego warto ułatwić życie sobie i swoim klientom! EcoCollect proponuje rozwiązania, które w znaczący sposób wpłyną na atmosferę Twojego domu, mieszkania czy siedziby firmowej. Zaufaj profesjonalistom!

Klimatyzacja dla firm i dla domu

Nasze kompleksowe usługi obejmują projekt, montaż, a także profesjonalne doradztwo na każdym etapie zlecenia. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, dbając o optymalną temperaturę w polskich domach i firmach. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, odpowiednio rozplanowując poszczególne elementy konstrukcji tak, aby ich trwałość i wydajność była jak największa.

Chętnie wsłuchujemy się w sugestie naszych klientów, biorąc pod uwagę przede wszystkim ich życzenia i potrzeby.

Dlaczego warto wybrać EcoCollect?

Istnieją konkretne powody, dla których tylu klientów zdecydowało się podjąć z nami współpracę. Klimatyzacja dla domu i firm z EcoCollect to między innymi:

  • Szybki termin realizacji - Przystąpimy do pracy maksymalnie do 7 dni od momentu podpisania umowy. Już za chwilę będziesz mógł cieszyć się optymalną temperaturą w Twoim biurze lub mieszkaniu!
  • Nawet do 5 lat gwarancji - Nie musisz martwić się o usterki! Grupa specjalistów będzie miała oko na Twoją instalację i w razie problemów natychmiast zajmie się naprawą lub wymianą odpowiednich komponentów klimatyzacji.
  • Tylko sprawdzone części - które składają się na doskonale sprawną, wydajną i atrakcyjną cenowo klimatyzację dla Twojego domu lub firmy.
  • Profesjonalny montaż przeprowadzany przez certyfikowanych pracowników - Zajmiemy się Twoją instalacją od A do Z: od projektu do montażu w wybranym przez Ciebie miejscu.
  • Wsparcie przed- i posprzedażowe - Możesz się do nas zwrócić na każdym etapie transakcji i montażu, a także po zakończeniu współpracy! Chętnie odpowiadamy na pytania naszych klientów i sugerujemy najlepsze rozwiązania.
  • Mili i kulturalni monterzy - Oprócz wielu lat doświadczenia i specjalistycznej wiedzy w temacie klimatyzacji pomieszczeń zawsze służymy dobrą radą, szerokim uśmiechem i dobrym poczuciem humoru.
Artboard 1

Rozwiązania dla twojej rodziny i biznesu

Zapoznaj się z naszymi propozycjami i znajdź dla siebie najlepsze rozwiązanie. Nie tylko zacznij oszczędzać, ale też zarabiaj na poleceniach!
Jeśli masz pytania, bądź nie chce Ci się czytać, nasz konsultant opowie Ci o wszystkich możliwościach. Możesz również napisać do nas wiadomość 🙂

klima2

Dom

Klimatyzacje montowane na balkonach, elewacjach i dachach mieszkań i domów jednorodzinnych. Poczuj komfort już dziś! Odezwij się do nas w sprawie możliwość kredytowania.

Firma

Klimatyzacje dla budynków biurowych, użyteczności publicznej, przedsiębiorstw, hal przemysłowych. Możliwość kredytowania, leasingu oraz dofinansowań.

Co nas wyróżnia?

Rzetelność i  Doświadczenie

Nieustannie staramy się zwiększać wiedzę w zakresie nowinek technicznych poprzez udział w szkoleniach i warsztatach. Natomiast profesjonalizm monterów, potwierdzamy certyfikatami.

Nieustannie staramy się zwiększać wiedzę w zakresie nowinek technicznych poprzez udział w szkoleniach i warsztatach. Natomiast profesjonalizm monterów, potwierdzamy certyfikatami.

Organizujemy fundusze z puli dofinansowań

Posiadamy szerokie zaplecze pozyskiwania dofinansowań. Zawsze staramy się zrobić wszystko, aby inwestycja była jak najbardziej opłacalna. Zaoszczędzamy nie tylko pieniądze, ale również i czas. Wyręczamy naszych klientów ze żmudnej procedury wypełniania wniosków.

Pomagamy w zdobyciu kredytu i leasingu

Współpracujemy z największymi bankami w celu zapewnienia Państwu bezproblemowej obsługi zdobywania funduszy. Pomagamy zdobyć najkorzystniejszy kredyt i leasing na instalację fotowoltaiczną.

Gwarancja

Staramy się proponować wysokiej jakości komponenty, których gwarancja jest możliwe najdłuższa, a problem zgłoszeń nie jest uciążliwy. Dlatego oferujemy nawet do 5 lat gwarancji na komponenty, w zależności od producenta. Natomiast na sam montaż  zamiast dwóch lat oferujemy aż pięć.

Wykorzystywana technologia

Jak wszyscy wiemy, technologia rozwija się w niesamowitym tempie. To, co teraz jest akceptowalne i nie jest jeszcze przestarzałe, za parę lat może być historią. Dlatego staramy się wybierać jak najnowszą technologię, aby Państwa instalacja służyła przez długie lata.

Czas montażu

Zapewniamy, iż prace montażowe rozpoczną się w terminie do 14 dni roboczych od wpłacenia zaliczki. Jedyne odstępstwo od tego to sprawy niezależne od nas, takie jak np. chwilowa przerwa w dostawie komponentów ze względu na pandemię. Nie mniej jednak nie mieliśmy jeszcze takiej sytuacji.

Zarabiaj na poleceniach

Dołącz do naszego programu partnerskiego i zarabiaj na poleceniach przy pomocy kodów lojalnościowych. Za każdego klienta, który zamówi u nas instalację otrzymasz nagrodę pieniężną w wysokości od 200, a nawet do 500zł.