798 757 384

kontakt@ecocollect.pl

Klimatyzacje dla domu i przedsiębiorstwa

Nasza firma oferuje kompleksowe realizacje systemów klimatyzacyjnych dla Klientów zarówno prywatnych jak i biznesowych. Projektujemy, dobieramy oraz montujemy instalacje klimatyzacyjne dla domów i firm. Wszystkie nasze zlecenia traktujemy indywidualnie, dobierając sprzęt oraz rozplanowując odpowiednie komponenty konstrukcji tak, by ich wydajność była jak największa. Wszystko to, byś mógł cieszyć się komfortem.

Profesjonalne projektowanie oraz montaż klimatyzacji

Współpraca z nami oznacza, iż od początku do samego końca będziemy odpowiedzialni za to, byś otrzymał instalację klimatyzacyjną, o której zawsze marzyłeś. Zadbamy o to, by przygotowany projekt odpowiadał wszystkim Twoim potrzebom oraz wymaganiom, a montaż przebiegł sprawnie i bezproblemowo – właśnie to możemy Ci zagwarantować!
Artboard 1

Rozwiązania dla twojej rodziny i biznesu

Zapoznaj się z naszymi propozycjami i znajdź dla siebie najlepsze rozwiązanie. Nie tylko zacznij oszczędzać, ale też zarabiaj na poleceniach!
Jeśli masz pytania, bądź nie chce Ci się czytać, nasz konsultant opowie Ci o wszystkich możliwościach. Możesz również napisać do nas wiadomość 🙂

klima2

Dom

Klimatyzacje montowane na balkonach, elewacjach i dachach mieszkań i domów jednorodzinnych. Poczuj komfort już dziś! Odezwij się do nas w sprawie możliwość kredytowania.

Firma

Klimatyzacje dla budynków biurowych, użyteczności publicznej, przedsiębiorstw, hal przemysłowych. Możliwość kredytowania, leasingu oraz dofinansowań.

Co nas wyróżnia?

Rzetelność i  Doświadczenie

Nieustannie staramy się zwiększać wiedzę w zakresie nowinek technicznych poprzez udział w szkoleniach i warsztatach. Natomiast profesjonalizm monterów, potwierdzamy certyfikatami.

Nieustannie staramy się zwiększać wiedzę w zakresie nowinek technicznych poprzez udział w szkoleniach i warsztatach. Natomiast profesjonalizm monterów, potwierdzamy certyfikatami.

Organizujemy fundusze z puli dofinansowań

Posiadamy szerokie zaplecze pozyskiwania dofinansowań. Zawsze staramy się zrobić wszystko, aby inwestycja była jak najbardziej opłacalna. Zaoszczędzamy nie tylko pieniądze, ale również i czas. Wyręczamy naszych klientów ze żmudnej procedury wypełniania wniosków.

Pomagamy w zdobyciu kredytu i leasingu

Współpracujemy z największymi bankami w celu zapewnienia Państwu bezproblemowej obsługi zdobywania funduszy. Pomagamy zdobyć najkorzystniejszy kredyt i leasing na instalację fotowoltaiczną.

Gwarancja

Staramy się proponować wysokiej jakości komponenty, których gwarancja jest możliwe najdłuższa, a problem zgłoszeń nie jest uciążliwy. Dlatego oferujemy nawet do 5 lat gwarancji na komponenty, w zależności od producenta. Natomiast na sam montaż  zamiast dwóch lat oferujemy aż pięć.

Wykorzystywana technologia

Jak wszyscy wiemy, technologia rozwija się w niesamowitym tempie. To, co teraz jest akceptowalne i nie jest jeszcze przestarzałe, za parę lat może być historią. Dlatego staramy się wybierać jak najnowszą technologię, aby Państwa instalacja służyła przez długie lata.

Czas montażu

Zapewniamy, iż prace montażowe rozpoczną się w terminie do 14 dni roboczych od wpłacenia zaliczki. Jedyne odstępstwo od tego to sprawy niezależne od nas, takie jak np. chwilowa przerwa w dostawie komponentów ze względu na pandemię. Nie mniej jednak nie mieliśmy jeszcze takiej sytuacji.

Zarabiaj na poleceniach

Dołącz do naszego programu partnerskiego i zarabiaj na poleceniach przy pomocy kodów lojalnościowych. Za każdego klienta, który zamówi u nas instalację otrzymasz nagrodę pieniężną w wysokości od 200, a nawet do 500zł.