798 757 384

kontakt@ecocollect.pl

O nas

Jesteśmy grupą pozytywnych, otwartych i pracowitych ludzi, którzy nie boją się konsekwentnie dążyć do obranych celów. Nie po trupach, nie za wszelką cenę, ale zgodnie z naszymi wartościami, uczciwie i sumiennie. Przełamujemy strach, wychodzimy ze swojej strefy komfortu i podejmujemy się nowych wyzwań. Wszystko po to, by zapewnić jeszcze większą jakość usług.

Rób to co kochasz, my zajmiemy się twoimi rachunkami za prąd.

Karol Traczyk

Współzałożyciel

Nasza misja
Kierujemy się uczciwością

Zaoszczędzić czas i pieniądze naszych klientów. Zostawić czystszy świat naszym dzieciom. Osiągać wyznaczone cele przy zachowaniu wartości.

Nasza wizja
Profesjonalizm w najlepszym wydaniu

Branża przesycona jest firmami, które za wszelką cenę chcą zarobić jak najwięcej. Jak najszybciej wykonać usługę i zapomnieć o kliencie. Nie zależy im na jakości usługi, a jedynie na wysokich zarobkach. W EcoCollect podchodzimy do tematu zupełnie inaczej. Pragniemy utrzymywać stałe relacje z osobami, które nam zaufały. Nie zmieniamy numeru telefonu, a zapewniamy wsparcie po sprzedażowe. Jeśli zdarzą się poprawki, bardzo szybko je realizujemy. Ponadto, nie ukrywamy nic przed inwestorami, zapewniając transparenty proces realizacji. Pragniemy spać spokojnie, wiedząc, że wykonane przez nas instalacje fotowoltaiczne są na najwyższym poziomie. Zależy nam, aby wszystkie strony były zadowolone ze współpracy. Czasami pół żartem, pół serio śmiejemy się, że dzięki temu nie mamy klientów, a mamy partnerów biznesowych, a nawet przyjaciół.

Nasza drużyna
Jesteśmy pasjonatami i mamy zapał do pracy

Nasz zespół tworzy grupa specjalistów i inżynierów, a przede wszystkim ludzi z ogromnym doświadczeniem - czy to w kontakcie z klientami, czy w projektowaniu, czy też w montażu instalacji fotowoltaicznych. Ponadto korzystamy z usług doświadczonych ekspertów przy finansowaniu inwestycji. Dbamy nie tylko o nasz interes, ale też o opłacalność inwestycji inwestorów. Staramy się uczestniczyć w licznych szkoleniach i warsztatach, by chociaż w taki sposób móc potwierdzić nasze doświadczenie. Za niektóre z nich otrzymaliśmy nawet certyfikaty. 

Ludzie branży

Twórcy EcoCollect

karol
Karol Traczyk

Dyrektor operacyjny

lukasz
Łukasz Tercjak

Dyrektor ds. technicznych

Doświadczenie

Certyfikaty

Można powiedzieć, że doświadczenie przychodzi z każdą wykonaną instalacją. W zupełności się z tym zgadzamy. Jednak wiedza nie bierze się znikąd. Za nami kilkadziesiąt, jak nie kilka set godzin warsztatów, wykładów, szkoleń, które pozwolił nam wykonywać naszą pracę na najwyższym poziomie.
W EcoCollect stawiamy cały czas na rozwój naszych pracowników. Staramy się cały czas zwiększać wiedzę na temat nowinek technicznych i nowych rozwiązań. Zgłębiać zagadnienia  problematyczne, aby później gdy staniemy przed jakimś wyzwaniem jak najsprawniej sobie z nim poradzić.

Poniżej znajduje się zaledwie kilka certyfikatów, ze szkoleń, w których mieliśmy okazje uczestniczyć.